Powiem tak jako były już pracownik to nas zwykłych pracowników serce bardzo boli bo to co zrobił niemiec z firmą to skandal kryminał szok nie ma zakładów w polsce nie ma rzadnych nowych kontraktów ostatni był prawie 4 lata temu połowę zabrali przez niewyrabianie się w terminie zaś t6 i ford to ostatnie kontrakty reszta to czysta mrzonka nieprawdą są wysokie koszta tak pracowaliśmy praktycznie za najniższą krajową a reszta potężne dopłaty z pfronu z których pracownicy prawie nic nie mieli albo ktoś nie umie liczyć w tej firmie albo robi to specjalnie .Przez wiele lat była to firma która zatrudniała tysiące ludzi i upadek jest niestety spektakularny to powinna być niestety nauka jak można wielką firmę rozłożyć na łopatki a teraz przyszła jakaś inna firma i można przyjść i zobaczyć jak traktują ludzi a może lepiej i nie