Dedalus wiekszosc spółek giełdowych jest tania a co do groca to raczej trudno powiedzieć czy to tanie, spółka bądz utraciła bądz sprzedała wiekszosć majątku a obecnie trwa dystrybucja w okolicy 3 zeta, Aegon i inne fundy nadal wyprzedają towar więc źle to wróży że w spółce jest tak dobrze !!!, po wynikach będzie można coż więcej powiedzieć ale ja nie jestem takim optymistą i innym też radzę zachowanie czujnosci.