Dnia 2015-03-27 o godz. 16:40 ~białoczerwony napisał(a):
> O ile pamiętam to już chyba płacili akcjami za iSource i wcale spadków nie było, a czy oni wywalili czy tego nie wiem.
Jednak dokupili dziś jeszcze 30 K po 3,67
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,287709