z tym HP to dziwna sprawa jest, bo coś się zaczyna dziać ze sprawami patentowymi. Nie wiem dokładnie ale się dowiem. W praktyce to wiem że na eksploatacji HP są bardzo niskie marże za to spory obrót był kiedyś, bardziej jednak obecnie więcej się sprzedaje zamienników na których marża jest znacznie wyższa.