nic nie kupuję w ciemno, ale dała do zrozumienia że IQ idzie dobrze, z tego co wiem całkiem dobrze. To jest dla mnie ważne a nie to iż jakiś fundzik wychodzi bo takie mają a nie inne podjęte decyzje nic nie związane z trendem czy innym zjawiskiem. To oni działają właśnie w ciemno obracając nie swoim kapitałem i dlatego dla mnie jest ważne co jest teraz i co będzie w tym roku się działo dobrego i złego.