Dnia 2015-03-25 o godz. 20:35 ~białoczerwony napisał(a):
> Po wcześniejszych twoich wpisach rozumiałem, że już dawno zaczęli wychodzić podprogowi. I teraz nie wiem, czy zaczęli czy zaczną dopiero
Sam do konca tego nie wiem. Tylu ich jest i mogą bawić się w mielenie walorem, byłapać okazje związane zwłąszcza z buy backiem.
Ostatnio były spore wolumeny, a wciąż zadnego komunikatu. Nie chcę przesądzać, ale nie wykluczam, ze tu chyba ogon (mci) wciąż merda psem (data) i może mci kombinuje pod dywidendę...