Dnia 2015-03-26 o godz. 14:34 ~białoczerwony napisał(a):
> Pomysły pani Weiss musi zaakceptować wizjoner, bo osobiście sprawuje piecze nad Datą. Wątpię, znając tyle o ile jego perfekcjonizm, żeby mógł sobie pozwolić na kolejną porażkę Daty. Jest bardzo, a nawet cholernie ambitny i skoro ogłosił wszem i wobec na webcaście że on to nadzoruje musi być dobrze. Ja mu ufam i tyle.
a ja mu nie ufam...
> Co do wychodzenia podprogowych - tak, nie jestem pewny, bo zadnego info nie ma. Dopuszczam inną mozliwość - jeśli jest jak piszesz (rządzi wizjoner i mci), to podprogowi są zaszachowani, bo nie mają komu oddać, najwyżej między sobą przemielić i coś oddać drobnicy lub kropelkami w buy backu.
Też z dystansem podchodzę do spółki.
I zaciekawieniem, co będzie od kwietnia i co wymyślą na walnym do zatwierdzenia...
A na razie działa grawitacja