@ białoczerwony
co myslisz o takiej spekulacji (myslowej):
data zapłaci skupionymi akcjami za jakąś akwizycję...
(umorzenia nie będzie)
ale podmiot, który dostanie te akcje, od razu je wywali w rynek po transakcji...
moze własnie tego fundy i mci boją się, bo byłyby wtedy spore spadki...?
No i jaki podmiot mógłby objąć te akcje?
i od kogo? na pewno od daty czy prędzej od mci? (bo może znów mci dominowałoby w takiej zabawie?)