zastanów sie co za bzdury piszesz, wszystko w cenie? niby co jak spółka jeszcze nie zaczęła produkcji, a gdzie tu podbój Europy i Stanów, sprzedałeś po ponad 29 i naganiasz,zeby odkupić po 25,, potem będziesz wychwalać w niebogłosy, na każdym forum pełno takich cwaniaków, na szczęście nie macie na nic wpływu, mam nadzieję,że zostaniesz na peronie, ja tu siedzę od 13 zl i nie wyjde wcześniej jak po 200, nawet niech to trwa kilka lat