dzisiaj 25 xx tp pewne tu juz wszystko jest w cenie o jakich wy piszecie wzrostach społka z perspektywami smiga do przodu tu wszyscy wywalaja a nie kupuja ubrali was jak dzieci wzrost 11 % i co miesiac spadków bo podrosło juz raz o 11% to juz jest tansze niz przed tym info ludzie obudzcie sie to jest syf padlina i wodorosty popatrzcie na jsw to jest tred wzrostowy braster moze jedynie o takim pomarzyc spotkamy sie za miesiac i zobaczymy gdzie bedzie kurs karmia was bzdetami komunikatami nie nie wartymi a sami uciekaja z tego syfa dzisiaj kolejne -3 to juz -16% od 30 zł ktore społka miała pokonac zapomnialem ile to juz razy bedziacie płakac i uciekac w poplochu