Dnia 2016-09-21 o godz. 10:25 ~ktoś napisał(a):
> a ja dzisiaj zakupiłem pakiet po 27zł
> jest praktycznie po korekcie
> moim zdaniem powinno rosnąć
> a jak by miało spaść na 19 jak kolega pisze to już by spadło bo korekta była i to całkiem spora bo 20%
> tak się tylko zastanawiam czy to się teraz nie będzie się kisić na aktualnym poziomie, do puki znowu jakieś info nie wpadnie
Do której "puki" ma wpaść to info??? Pisze się dopóki...., a nie do puki!!!!! Jak się już produkujecie na tym forum to nauczcie się poprawnie pisać, bo z takimi deficytami pieniędzy na giełdzie nie zrobicie. Miłego dnia.