No to jak to mówią sayonara :-)))
Zawsze mi się wydawało że na forum danej spółki udzielają się wyłącznie Ci, którzy są ZAINTERESOWANI i są lub zmierzają ZAANGAŻOWAĆ się w dany walorek... albo się myliłem i jest na świecie wielu ludzi, którzy pro publico bono nie mając co z czasem robić i wchodzą na forum Brastera żeby ostrzec przed niebezpieczeństwami bratnie dusze albo są tu same kłamczuszki :-)))