Dnia 2016-09-21 o godz. 10:53 ~BYŁY napisał(a):
> akcje kupiłem 15. 06 po 12.75 oddałem po 29.55 na sl cały pakiet miałem 3 społki najbardziej obserwowałem brastersa i niestety to najmniejszy wzrost obserwacja niestety utwierdziła mnie w tym ze to szulernia info wzrosty potem notoryczne spadki i tak jest teraz sopłka jest słaba zarobiłem fakt ale porownujac do cfi to chce mi sie z was smiac ale zycze powodzenia bo jest wam potrzebne 19 -20 na horyzoncie ktos musi jeszcze zagwarantowac ze ludzie to kupia to tak jak termometr jest i albo go kupuja albo nie to tylko tester nic wiecej reasumujac brak perspektyw dzisiaj kupujr rankprogres potem porownamy kto miał racje w grudniu
Za miesiąc produkt wchodzi do sprzedaży a gość pisze że brak perspektyw.