a ja dzisiaj zakupiłem pakiet po 27zł
jest praktycznie po korekcie
moim zdaniem powinno rosnąć
a jak by miało spaść na 19 jak kolega pisze to już by spadło bo korekta była i to całkiem spora bo 20%
tak się tylko zastanawiam czy to się teraz nie będzie się kisić na aktualnym poziomie, do puki znowu jakieś info nie wpadnie