Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Chaotyczne ruchy zarządu

Zgłoś do moderatora
Info na pewno leży prezesinie. Ten nieudolny gość w razie udanego przejęcia będzie mógł przez kilka lat próbować restrukturyzować to gówienko. Zawsze to będzie miał trochę czasu żeby wypłatę zachachmęcić. On to niestety dla akcjonariuszy musi przejąc za wszelkie pieniądze żeby go nie wywalili. Tyle czasu i Polna na stratach, głupiej spółki nie mogą przejąć. Nie moi drodzy on to przejmie bez względu na opłacalność tej "inwestycji"

Komedia...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.