Oczywiscie wszystko mozliwe, sadzac po zachowaniu kursu to prawie tak jak juz bylby wniosek w sadzie o upadlosc...
Jednak jestem przekonany ze rynek sie myli w tym przypadku a na pewno emocji nie brakuje i ruchy tutaj z pewnocia beda bardzo dynamiczne. Ostatnie spadki nie odzwierciedlaja tego jaki jest potencjal wzrostu na tym papierze, tym bardziej ze obroty podczas tych promocji byly szczatkowe a jak sie rzuca na papier to zapewne w jedna sesje zahandluja za wiecej niz ta ostatnia umowa.
Czas pokaze, ja zakupilem na dluzej