Dnia 2011-07-05 o godz. 22:12 ~markopolo napisał(a):
> Niech przebije 1zł to mi wystarczy :)
Dlaczego liczysz tylko na 300%? Im wyżej mierzysz tym wyżej zajdziesz :)
Tak bez naganiania ale naprawdę moim zdaniem spółka czołga się po dnie. Ja tam wziąłem na razie 35000 szt dla mnie to nie jest mało ale nie liczę na kokosy w jeden dwa dni a nawet tydzień. Ruch już zacznie się po debiucie JSW bo bedą ludzie szukać zdołowanych na maxa spółek a tu taką mamy. Do tego wszystkiego będzie info, które pomoże ruszyć do góry, potem sprawa odszkodowania i znów niepewność ale gruby może pod tą niepewność zagrać. Poczekamy zobaczymy. Jak spadnie dobieram i tyle w temacie. Nikogo nie namawiam bo każdy sam decyduje co robi.