Gekko, jezeli mozesz wyjasnic mi na jakiej podstawie prognozujesz cene 1.6 - 2zl do konca roku. Czy wychodzi ci to z analizy technicznej, czy z fundamentow spolki. Moim zdaniem spolka jest ciagle w tredzie spadkowym i nie mozna jescze mowic o zmianie tredu, a co dopiero o takiej cenie.