Nie rozumiem na jakiej podstawie ktoś wycenia centrozap na 1,6-2?Co do założyciela wątku to cieszy mnie,że są tu jeszcze normalni ludzie.Wszystko na temat.Mam tylko jedno pytanko co się tutaj wyprawia skoro wszystko się rozwija to dlaczego kurs leci na 0,30.Jak przebije 0,3,psychologiczną barierę to może się zatrzymać na 0,2...Ciężko się będzie podnieść do poziomów nawet sprzed miesiąca.Nie rozumiem także poczynań zarządu, który najpierw inwestuje sporo pieniędzy w Komi i miałą to być spółka zajmująca sie tym włąśnie biznesem po czym jednak idą w energię i w dodatku te akcje Pronox.Czy oni nie mają planu na biznes?Mam wrażenie,że oni wszystkiego się uczą od początku i jak im nie wyjdzie to drukują papiery i realizują nowe pomysły bez odpowiedniego skutku.Jak będą zaliczać takie doły to centek spadnie do kilku groszy.Sam jestem posiadaczem akcji i nie cieszy mnie spadek do 0.3 lub niżej.Obawiam się że dobieranie po 0,3 lub niżej może doprowadzić do gorszego....