Porownanie biznesu solorza do centrozapu jest nie apropo z podstawowego powodu Polsat wykazuje zyski i sa to zyski z jego podstawowej dzialalnosci.Centrozap tych zyskow nie ma i jesli spolka nie zmniejszy kosztow moim zdaniem ma duze szanse na ponowny upadek.