Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Cena akcji PGE może być sprowadzona nawet do 1-go EURO !!!!

Zgłoś do moderatora
ONY pisze jasno, tu chodzi o spółkę, a konkretnie akcje posiadane jeszcze przez SP i pracowników - trzeba sprowadzić do zera ( to obrazowanie). Tu nie trzeba żadnej filozofii tylko zadłużyć PGE na maksa. A wypłata ewentualnej dywidendy i emisja euroobligacji staje sie faktem i prowadzi do tego celu. Każdy myślący inwestor to widzi. A więc granie na zniżkę jest bardziej prawdopodobne niż granie na zwyżkę. A, że popyt na akcje na rynku maja zapewniony to jest oczywiste. Każdy marzy o tym, aby mieć ten papierek. Propaganda zrobiła już swoje. To tak będzie - każdy dostanie to o czym marzy - leszczyki akcje , a Rekin obligacje. Ten ostatni na koniec rozda karty, a leszczyki ? to normalka, troche pospekulują i niektórzy wyjdą na zero.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.