Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Cena akcji PGE może być sprowadzona nawet do 1-go EURO !!!!

Zgłoś do moderatora
To jest logika dwuwartościowa - klasyczna prawda albo fałsz...Teraz rozwija się logika wielowartościowa doposzczająca wszystkie wartości z przedziału <0,1>..Są to rozkłady prawdopodobieństwa na tym przedziale, a wartość logiczna jest zmienną losową na tym przedziale.NP, P(w=1)= 0,4 - oznacza prawdopodobień stwo,że zdanie jest prawdziwe z prawdopodobieństwem 0,4. Pewne jest tylko ,że w przyjmuje wartość z przedziału <0,1>..To lepiej odwzorowuje rzeczywistość , bo oprócz czerni i bieli są wszystkie odcienie szarości..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.