Forum Giełda +Dodaj wątek

economical fiction

Zgłoś do moderatora
Zapomniałeś dodać, że trzeba mieć jeszcze zarząd w kieszeni, który zadłuży spółkę zgodnie z oczekiwaniami twojego rekina (najlepiej u niego), radę nadzroczą która przymnie oko na działania zarządu i ministra skarbu, którego celem będzie nadzorowanie procesu "przejmowania spółki". PGE wyemituje potężną ilość obligacji oprocentowanych na 15% powyżej inflacji, które kupi "rekin". Spółka za pozyskane z obligacji pieniądze kupi obligacje, które wyemituje "płotka", która zaraz potem ogłosi bankructwo. W międzyczasie PGE sprzeda więszkość swoich aktywów za połowę ceny i tym samym kurs jej akcji będzie 1 EURO.

Można tak pieprzyć bez końca. Ludzie, opanujcie się! Zastanówcie się zanim coś napiszecie! Ja wiem, że to trudne, ale chociaż spróbujcie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.