Forum Forex +Dodaj wątek
niech zaczna spadac bo mam dolce :D a jeszcze niedlugo mieszkanie najprawdopodobniej kupuje i musze zaczac zarabiac
na tym gow...:D niedlugo mi sie wydadki zaczna:d ty juz masz to za soba heh no edka nie mam tylko dolceeeee
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain