Forum Forex +Dodaj wątek
j ci powiem ze niestety nie wytrzynalem na tak wysoko ... nie wiem czy to lata dos czy ty tak rynek widzisz ale ne 75 gasilem zdradz mi ten rabek tajemnicy trzymania pozycji na 8 groszy:P Na przelomie lipca czerwca bd mial pytanie do Ciebie :) ale do tego czasu czekam:heh powiedz mi czy bedziesz mial chwile poswiecic czas raz na jakis czas ze bd wrzucal wykrec dolca i tam bd zaznaczal swoje pozycje a ty bd mnie poprawial i pyytal czemu tak a nie inaczej ??
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain