Forum Forex +Dodaj wątek
a jeszcze jedno odnosnie S kiedy zazwyczaj mocno w S wchodzisz jak np rynek wybije ci szczyt?? wchodzisz ja rynek cos ustali i probuje podbic czy tak jak ostatnia zjechal tynek z 1/1450 na 1.135 i podbij pod 1.14 i w tedy wchodzisz mocno S jak jest to zejscie min te 1 okt ??
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain