a jeszcze jedno odnosnie S kiedy zazwyczaj mocno w S wchodzisz jak np rynek wybije ci szczyt?? wchodzisz ja rynek cos ustali i probuje podbic czy tak jak ostatnia zjechal tynek z 1/1450 na 1.135 i podbij pod 1.14 i w tedy wchodzisz mocno S jak jest to zejscie min te 1 okt ??