Forum Forex +Dodaj wątek
i takie nie pewne sytuacja jak dzis na edku to nie zawracasz sobie glowy duzym zyskiem a kasujesz wiekszosc
i najwyzej zalujesz ze zgasiles za wczesnie jak mocno spadnie ale juz masz w kieszeni zysk
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain