Własnie jak masz oparcie to mozna czyli z regoly lepiej stac z boku i czekaz az cos rynek ustali nawet glupi szczyt ktorego moga a nie musza przejsc a abc zrobic moga:-) kurde chcialem w Edka wchodzic ale sie kur... bałem :P edka lapiec co 10 pip ? kurde mam problem z wielkoscia pozycji ;/;/;/;/ nawet jak wejde te po 0.1 czy 0.2 potem jakos boje sie wejsc mocniej np dwa razy po 0.5 chyba mam juz glowe zwichrowana