Forum Forex +Dodaj wątek
tak jak bylo dzis na edku na podbiciu wszedlem mocno bo oparcie mialem na 1,1448 czyli gasze jakby wyszli
wczesniej wrzucalem tylko po 0.1 lota
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain