Forum Forex +Dodaj wątek
to zaden rabek po prostu ja kupuje sporo  i rzadko 1 pozycje mam
a jakas czesc trzymam do znudzenia
nawet teraz mam dolce po 3,715 z tym ze juz tylko 10 procent
to jakbys zamiast 1pozycji 0.6 lot kupile 6 po 0.1 lot
to te 0.1 lot moglbys zawsze zostawic sobie na farta w najgorszym wypadku nie zarobilbys na nim nic
a zawsze bys mial dolca czesc z dolu jakby spadalo
  • BX Autor: ~SPAIM
  • Re: BX Autor: ~bax
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain
  • Re: BX Autor: ~BAX
  • Re: BX Autor: ~spain