zastanawia mnie co innego - zawsze po takich niby dobrych informacjach kurs spółki nurkował, zmniejszenie długu - spadek, poszukiwanie inwestora - spadek, likwidacja nierentownych działów - spadek, teraz info poszło że akcje pójdą po min 4 zeta przy obecnej cenie 3 - kużwa jacyś filantropi tam są, dają info o dobrym zarobku w krótkim okresie czasu, prawie 40% od obecnej ceny nic tylko brać.
Nie wiem jak wy ale ja nie obstawiałbym zmiany trendu...