nie ma prawa a kolego na tzw.slupy.za dlugo jestem na gieldzie a tym bardziej na warszawskiej z mnostwem szwindli.nic dziwnego ze drobni inwestorzy unikaja jej jak ognia bo ich starsi koledzy ktorzy postanowili zainwestowac zostali z reguly okradzeni bez mydla.a chorek anali wciaz pieje-TRWA HOSSA