Parkiet:"Z naszych informacji wynika, że potencjalni przejmujący Protektora będą składać oferty opiewające na co najmniej 4 zł za walor i ten poziom ma wystarczyć, aby swoje pakiety sprzedali akcjonariusze mający ponad 50 proc. akcji"
Każdy kto interesuje się AT wie 4 złote to średnia wielosesyjna a dokładnie 3,98.Nie potrzeba do tego "specjalistów z parkietu"