dzisiaj się urodziłeś? jak myślałeś że to działa? OFE nie zostało stworzone do pomnażania emerytur tylko do wyciągnięcia ich z Zusu i w ramach prowizji i opłat odpowiednie uszczuplenie kapitału. prześledż sobie kto i czyje pieniądze władował w akcje Biotonu, Petrolu i innych wydmuszek. Jak akcje zleciały na pysk i w kasie pusto się zrobiło to było szumne "wchłanianie" albo "łączenie" jednych OFE z drugimi.
Bąka ktoś puścił w parkiecie że Protektor po 4 zeta pójdzie - przypomnij sobie co Prezesina gadał jak akcje stały przy tym samym poziomie. Porównaj sobie to 4 zeta Protektora do ceny innych spólek z tej branży.
Jeden wielki wał.