Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Bluetax 0,05 ?

Zgłoś do moderatora
co panie Futrzak żal dupę ściska ,że ożeniłeś się z akcjami na kilka lat i jeszcze nie wiadomo czy na nich zarobisz. Wiesz co nas różni, to że jak kurs będzie po 13gr to ja będę 60procent do przodu a Ty 60 procent do tyłu., także odpowiedz sobie szczerze komu tytuł LESZCZA ROKU bardziej się należy. Jeżeli sytuacja przez najbliższe tygodnie się nie poprawi, a nie poprawi się na pewno, posłuchaj czasami co mówią w telewizji mądrzejsi od Ciebie, a nie tylko żyjesz marzeniami typu za kilka lat tyle albo tyle, (skąd ty cymbale możesz wiedzieć co będzie za kilka lat?), to Ty będziesz siedział przed kompem ze stoperanem i na samym dole wywalał swoje akcyjki licząc ile zostało Ci ze swoich oszczędności. Pozdrawiam czekając na dalsze spadki, które na pewno nastąpią.
O co zakład że najpożniej we wtorek będą oddawać po 9 gr,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BELEAF -0,50% 3,98 2025-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.