Dlaczego nie sprzeda komuś innemu?? Proste, bo on nie ma zamiaru niczego sprzedawać.Wszystkie spółki są jednego właściciela. On je łączy w JEDNĄ GRUPE, a nie sprzedaje komuś obcemu.]
Sprzedaje tylko kawałek nierentownych aktywów cogora i to za cenę 2 razy większą niż wartość księgowa.Tych które przynosiły tylko 30 % przychodów, a kupcem jest Mittal.
W czasie hossy huty przynosily 200 baniek zysku rocznie. ON ma zamiar zarabiać na tym nowym organiźmie, raz na działalności podstawowej, a dwa ma zamiar pozyskać srodki na giełdzie przez wprowadzenie Złoma na giełdę, wciąż bedzie udziałowcem wiekszościowym. Rozumiesz.
Powstaje jeden wielki organizm o wartości księgowej ponad 1 miliard zł.
A hossa na stal własnie się rozkręca.