Wiarygodność tego co mówi Walar jest dla mnie zerowa.
Pamiętam jak obiecywał, że tzw. restrukturyzacja COGNORA zakończy się w III kw. 2009r.
Od I kw. 2010r. akcjonariusze mieli być świadkami skokowej poprawy wyników.
Później Walar i Sztuczka zapewniali, że rok 2010r. zakończy się dla "potentata" zyskiem netto.
Teraz wymyślają nowe bajki dla naiwnych.