tym twoim qrwa "potentatem" i "kolosem na glinianych nogach" to sie rzygac chce nie masz innych okreslen????moze mittal kupi takze zagranice za 500 baniek albo pojda akcje do inwestora branzowego pajacu....i qrwa zmien retoryke bo az sie noz w kieszeni otwiera jak sie po raz qrwa 100 sie czyta "potentat","kolos"..poza tym przeczytaj wywiad z walarem 700 baniek to maksymalna wartosc a cena transakcji bedzie inna pewnie o wiele nizsza idioto