30malo: jesteś kompletnym matołem. Ten epitet dotyczy też kolegi "buffeta".
Od 2 lat wypisujesz bajki o odpałach i swojej wierze w "perełkę".
Tymczasem COGNOR dalej jedzie na stratach, majątek spółki topnieje a efektów prowadzonej od prawie 3 lat restrukturyzacji ani widu ani słychu.
Teraz władze spółki wymyśliły nową łamigłówkę: przejęcie ZŁOMREX przez COGNORA.
Jestem ciekaw jak się zakończy ta gra w gambonii.
Najwytrwalsi liczą, że sporo na tym zarobią. Oby się nie przeliczyli.
Na różnych forac dyskusyjnych h cały czas mamy te same wpisy: o trzymaniu kursu za ryj, o ładowaniu do worów i tym podobne bzdury.
Ręce opadają jak się to czyta. Ale jak to mówił jeden z klasyków: są dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i głupota ludzka :-)