Takie powiązane transakcje nigdy nie były korzystne dla akcjonariuszy.
Na pewno skorzystają duzi udziałowcy. Najprawdopodobniej będzie jakaś gigantyczna emisja obligacji zamiennych na akcje..................... cena zamiany pewnie będziebardzo atrakcyjna dla dużych
W ten sposób można dużo tanich akcji.
Jeżeli to są takie atrakcyjne aktywa, to czego złomrex nie sprzeda ich komu innemu.............może nie ma chętnych.
Poza tym zachowanie kursu po niby tak dobrej informacji jest zastanawiające.
Po za tym rozbawił mnie wpis , .........jestem ze spółką na dobre i na złe..............coś w stylu kibica sportowego, a przecież na gięłdzie chodzi o zarabianie pieniędzy , a nie o wierność. GPW to nie boisko, tylko sklep.