Chyba to Złomrex chce kupić od Congora a nie odwrotnie!!!
Poza tym po co Złomrex ma kupować od Congora skoro jest większościowym właścicielem ??? Więc nie lepiej i taniej ogłosić wezwanie na te ok. 35% akcji np. po 5 zł i maja 100% Congora wydając znacznie mniej??????????????
CO JEST GRANE JAKIŚ "PRZEKRĘT"?