P.Sztuczkowski szykuje niezły "pasztet" dla akcjonariuszy mniejszościowych.
Ciekawe skąd COGNOR, który od wielu kwartałów jedzie na stratach weźmie 700 mln zł na wykupienie aktywów ZŁOMREX ?
Ciekawe z czego później spłaci gigantyczne zadłużenie ZŁOMREX ?
Czy z np. z nowej emisji akcji ?