Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Analiza techniczna i Fundamentalna

Zgłoś do moderatora
Witam.....
1.Jak Gielda rozpoczynala dzialalnosc bylo tylko --5 spolek
2.Obecnie jest ich okolo 400 a z Rynkiem NC prawie--800
3.Ciezko polapac sie w tym gaszczu---dlatego poszczegolne zespoly analitykow zajmuja sie poszczegolnymi segmentami Rynku.
4.Wartosci P/BV 0.2---0.5 w czasie bessy sa wartosciami normalnymi
5.Musisz tez stwierdzic czy rzeczywiscie to jest 1 zl majatku --wartosc ksiegowa to nie wszystko
6.Budowlanka wiadomo----ociera sie o upadlosc---jezeli przetrwa bedzie wiecej akcji[upadlosc z ukladem] a zyski trzeba bedzie przeznaczyc na zobowiazania[kredyty]
7.Osobiscie skupuje Mostostal Zabrze-od 1.4 zl w dol
Pozdrawiam'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''miron

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MNI 0,46% 0,03 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.