Dnia 2015-01-10 o godz. 06:17 ~białoczerwony napisał(a):
> http://www.parkiet.com/artykul/1406465-Grudniowa-sprzedaz-w-Action-byla-rek
> ordowa.html
> Myślisz, że u nas będzie gorzej ?
Nie wiem. Ale...
Poniekąd odpowiedzią jest raport za 3Q 2014...
Mnie naprawdę niepokoi ten wolumen i zabawy w podawanie kroplówki poprzez buy back.