pożartować nie można ?? piszesz prawie każdego dnia o podbitkach itd. przecież to każdy widzi kto chce widzieć. Pompowanie pod wywalanie, to tak nie działa to nie jest rynek NC no ale też mi się nie chce wykłócać. 4 zeta będzie, jak się rynek zbierze a o wyniki się nie martwię...