chcesz się bawić w piaskownicowe gadki o pingwinach?
mozemy, ale po co...?
już zapomniałeś, jak sam o wiele mocniej miesiacami przezywałes i pisałeś, co pisałeś, a potem obiecywaleś 4 zeta na sylwestra?...
a jesli chodzi o datę - niby jest lepiej, ale:
- po lewej jest tylko jeden na kazdej półce
- wolumen i obroty wciąż sa małe
jesli wyniki za 4Q okażą się słabe i ktoś już o tym wie lub przeczuwa, własnie teraz powinien tak pompować kurs pod wywalanie