Dnia 2015-01-02 o godz. 09:41 ~devilek napisał(a):
> Jednego nie rozumiem, piszesz cały czas o tym samym. Możesz mi
> odpowiedzieć na pytanie czy masz akcje ?? czy chcesz kupić ale czekasz na
> odpowiedni moment ?? a jeśli nie to czemu się tak angażujesz w
> opisywanie sytuacji ???
Mogę, ale choćby z przekory nie chcę ci odpowiedzieć.
Przyjmij więc, że - przynajmniej na razie - piszę o spółce, bo mam taki kaprys.
To tak jak nie rozumiem ciebie, czemu od tygodni naganiałeś, ze na koniec roku na pewno bedzie 4 pln.
Ale to forum i nie zabraniam ci tego pisania.
A poza tym chyba ten sam pajac robi podobne podbitki jedną akcją na mci, co tym bardziej ukazuje rynkową słabość obu spółek.