Dnia 2015-01-09 o godz. 17:36 ~bialoczerwony napisał(a):
> Analizy dostępne dla wszystkich sa cos warte wg ciebie?
>
> Wdparcia sw po to zeby ke lamac, opory zeby je przebijac.
> Przed chwila w radio podali ze EBC rozwaxa QE o wartosci 500mld euro czy
> wiesz co to oznacza
Ogółnodostępne analizy są o tyle coś warte, że mają mniejszy lub wiekszy wpływ na drobnicę, która szuka potwierdzenia swych spostrzeżeń i ocen.
Wsparcia i opory... Owszem, jest jak piszesz, ale pewnie wiesz, czym zwykle dla drobnych konczy się walka z trendem... Zwłaszcza ze spaajacymi nozami
Jeśli zaś chodzi o EBC
http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/w-europie-na-gieldach-indeksy-na-minusach-ebc-rozwaza-modele/1ys7g
http://www.pb.pl/3981802,50349,w-ebc-analizuja-qe-wartosci-do-500-mld-eur
to nie wiem, jaki to ma związek sytuacją abcdaty