Nie wiem czy mają beke, czy beki nie mają, ale wobec Amber Gold aparat skarbowy wykazywał niebywałą niemoc.
Moim zdaniem dobrze, że jest to transmitowane na żywo. Każdy może sobie zdanie na ten temat wyrobić sam.
A odnośnie BOSIA to kurs spada. Dlaczego nie kupujecie ? Na co czekacie, aż spadnie na kolana ?
Co, siedzicie po uszy i kasy brakuje nawet na tysiąc akcji ?
ck