Czy da się coś wycenić realnie ?
Zapewne tak, z pewnym jednak zastrzeżeniem, że będziemy to robić w czasach spokoju politycznego. Pieniądz bowiem lubi ciszę.
Na pewno to co dzieje się obecnie nie sprzyja jakiejkolwiek wewnętrznej wycenie akcji, czyli analiza wskaźnikowa, fundamentalna
w moim przekonaniu, teraz, nie ma racji bytu. Tu raczej można spodziewać się działania ludzi pod wpływem impulsu, w związku z tym również pod wpływem jednorazowych wiadomości trafiających na parkiet.
ck